Beskydy

Občas cestuji za klienty, pro které je obtížné cestovat do Prahy na Znovu-napojení. Ať už se starají o člena rodiny, anebo jim to nedovolí jejich zdravotní stav. A tak tomu bylo i tentokrát. Cestuji opravdu moc ráda a poznávání nových lidí mě doslova pozvedá ze země. Většinu lidí znám jen z telefonu, a tak mě těší, když k hlasu mohu připojit i obličej. 

I tentokrát jsem potkala neuvěřitelně příjemné lidi a dojetí při loučení bylo více než silné. Když jsem dojela domů, čekala mě krásná recenze na e-mailu. Nejsou důležitá jména pod těmito příběhy, ale konkrétní energie, se kterou je dopis napsaný. Děkuji a raduji se s vámi…

Dobrý den, paní Matyášová.

Cítím se ohromně, skvěle, nerozháže mě hned to, co ještě minulý týden. Doma i ve škole. Jsem nad věcí. Jako vyměněná, cítím se hodnotným člověkem. V sobotu jsem byla u rodičů, úplně spontánně jsem se mamce svěřila s tím, co bych dříve vůbec nebyla schopná sdělit a co je přitom v normálně fungujícím vztahu zcela přirozené. Vynutila jsem si od ní objetí a jí to udělalo radost.

Jednoduše jsem šťastná a spokojená, ale je to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúplně o něčem jiném než dřív. Kámošce zástupkyni jsem se automaticky při řeči zmínila, že jsem prošla novým léčením a cítím se skvěle. Manželovi jsem nabídla, že mu pomůžu, když si na něco stěžoval, ale nechtěl. Asi to chce jen čas. Netlačím na něj. A hned po Vašem odjezdu jsme do hodiny fungovali o 100 % lépe, cítila jsem i ten okamžik, kdy jsem reagovala úplně jinak, a vše se v místnosti změnilo. Bylo to rázem. Ani nevím, co bylo dříve, jako by se vyměnil vzduch.

Děkuji moc, mějte se krásně.

Kdybyste měla cestu kolem, budu ráda, když se uvidíme.

PS: Cítím se nabitá energií a i manžel si toho všiml.

MK 

Někteří lidé po Znovu-napojení vnímají změny velmi brzy a jiní si počkají na hodnocení až po delším čase. Vše je v pořádku, protože každý potřebujeme jiný čas k odpozorování nových skutečností. Stejně jako klientka, která se objednala na takzvané „nastartování frekvencemi“, tedy dálkové RL.

Znovu-napojení podstoupila zhruba před rokem a půl. Prý se od té doby hodně věcí změnilo zcela přirozenou cestou. Různými náhodami se dostala k většímu bytu, který si moc přála. Velice si cení změny v oblasti vnímání stresových situací. Prý pokud se do takové situace dostane, už ji nevnímá tak dramaticky, a zpravidla ta situace také velmi rychle  odezní. V současné době ji čeká náročnější jednání a pomalu se to začíná projevovat i po zdravotní stránce, a tak prý nastal čas zopakovat dálkové léčení. Když se v životě potkáme s nějakými zátěžovými situacemi a cítíme, že nám léčení naposledy pomohlo, je dobré po nějaké době tuto terapii zopakovat.

Objednat léčení