3-4 měsíce to bylo peklo!

Člověk ničemu nerozuměl, pořád – celou dobu měl pocit, že se nestalo nic. Chvílemi člověk viděl malé změny, ale přes ego měl pocit, že se nezměnilo vůbec nic. Až teď, po necelém roce, jsem si udělala sama se sebou rozhovor.

Tak, co se mi od doby znovu-napojení změnilo? 

V dáli zaznělo: vůbec nic! Tak jsem si řekla, že přijdu na to, co… Opět jsem se zeptala sama sebe a opět to stejné, a tak jsem našla odvahu říct svému egu:

„Hele, ty se do toho nepleť, já přijdu na to, co se skutečně změnilo.“

Jak zazněl rozkaz, najednou se otevřel obzor a přicházela první uvědomění. Vždyť ses bála mezi lidi, aby ti náhodou neublížili, a teď si dokážeš udělat hranice s každým. Buďto již mě neotravují, anebo si mě nevšímají v negativním slova smyslu. Opět mám odhodlání jít něco tvořit – předtím to nebylo možné. Jsem otevřená novým věcem a nebojím se změn. Před tím jsem byla raději schovaná před světem.

Určitě se upravily vztahy s lidmi, jen kolem zdraví jsem nic nezaznamenala. Vlastně ano: zhoršil se mi zrak. Dále se každý den věnuji angličtině, což předtím bylo tabu. Asi v tom smyslu, že mi to nic neříká a krom toho jsem odkládala jakoukoliv práci navíc. Točilo se to jen kolem vaření, žehlení, dát děti do školy, školky, úklid a nakupování. Neměla jsem čas na sebe. Vše bylo monotónní až otravné – pořád dokola.

Teď jsem si jistější!

A nebojím se toho, co přijde. Dokonce se na to těším! Vlastně se uskutečnilo vše, co jsem si dosud přála a nebylo to možné. Znovu se mi otevřely dveře k životu. A já mohu dělat vše, co jsem již dříve zapomněla. Znovu-napojení mohu doporučit všem, co chtějí tento návrat znovu zažít a vrátit se ke své podstatě.

Magdalena

 

Už máte návod, jak si hrát s energiemi?