Kytice růží od cizího muže

No není to nádhera, když klientka zažívá takovéto náhody?

Krásný den, Romano,

chtěla bych Vám moc poděkovat za znovu-napojení! Jsem dnes po znovu-napojení přesně 5 týdnů a můj život se krásně rozsvítil!

Za prvé jsem získala novou práci – nabídku jsem měla už před znovu-napojením, jen to pořád na něčem vázlo a nikam se to neposunovalo. Hned první den po znovu-napojení mi zazvonil telefon a byla jsme pozvaná na pohovor. To jsem stále mohla považovat za náhodu. Ale – dostala jsme nabídku mnohem lepší pozice, v kterou jsme ani nedoufala. Moc se na novou práci těším!

A to není vše: po znovu-napojení se mi začaly dít „divné“ věci – pozorovala jsem, že se na mě třeba v MHD nebo na ulici usmívají úplně cizí muži:). Ze začátku jsem zkoumala, co je na mě špatně 🙂 Ale postupně jsem si zvykla a je to moooc příjemné.

A kdyby jen to – už se mi třeba stalo, že jsem dostala kytici růží od úplně cizího muže na adventních trzích, kde jsem se jen zastavila na svářo a sedla si vedle něj – prostě se zvedl, odešel a přišel s kyticí – a se slovy: „To je pro vás,“ mi ji podal. Udělal mi takovou radost, že jsem se zbytek dne vznášela na obláčku:)

Nebo mi ráno přijde sms od  muže, se kterým mám dosud pouze pracovní vztah: Přeji Vám krásný den! „Náhodou“ jsem se na fcb seznámila s charismatickým mužem, cizincem – a takovou motivaci k učení angličtiny jsem zatím nezažila! :))

Prostě tam nahoře usoudili, že  přesně tohle potřebuju – obdiv a lásku od celého mužského pokolení :))

A  znovu jsem se naučila smát.

A navíc už vím, že nemá cenu věci a události někam tlačit a trápit se tím, co bude nebo nebude – věci se dějí přesně tak, jak mají, a v tom nejsprávnějším čase.

Ještě jednou moc děkuji a přeji krásný advent!

Co kdybyste uměli na svém těle poznat správnou odpověď na otázku, která vás momentálně trápí? Naše intuice nám radí dobře, pokud ji posloucháme. Ale jak na to?

Pokud vás tato možnost zajímá, můžete si stáhnout návod, který vás naučí, jak poznat odpověď na vašem těle. Položíte otázku a dostanete vhodnou odpověď.

 

Objednat za 33 Kč