Vnitřní konflikt

Podělím se s vámi o další zajímavou recenzi. Paní Adélka si ji zveřejnila na FB.

Baví mě, jak u každého dálkového léčení je průběh úplně jiný. A co je nejhezčí? Že působí tam, kde to člověk nejvíc potřebuje. Ne tam, kde si myslí, že to potřebuje…

Vnitřní konflikt

Opouštím své dosavadní zaměstnání a na mé místo nastupuje nová kolegyně, kterou začínám zaučovat. Můj odchod je dobrovolný, a tak jsem nepředpokládala, že by mezi námi mohl vzniknout nějaký konflikt. Čeká mě posledních pár dní. Nastal takový můj vnitřní souboj. 

Nevěděla jsem, jestli ji mám trpělivě všechno učit, anebo ji tzv. hodit do vody. Byla jsem z toho silně v nerovnováze, a ona jako kdyby to vycítila a snad jí to i působilo radost. Začala se mě na věci ohledně práce ptát takovým dost protivným a nevybíravým způsobem. 

Kolegyně není úplně můj šálek kávy. Na druhou stranu mi bylo jasné, že to není její problém. Zažila jsem si dva perné dny, kdy mi ta paní neskutečně lezla na nervy. Začala jsem situaci řešit, když začalo protestovat i mé tělo. Nebylo mi z ní fyzicky dobře. Rozbolel mě žaludek, hlava a na hrudníku jako by se mi usadil balvan. O srdci ani nemluvím.

Začala jsem tedy vymýšlet, jak se odtamtud dostat co nejdříve. Situaci jsem vyhrotila, a dokonce jsem obvolala i rodinu, zda by mi nepomohli. Chtěla jsem pryč a nejlépe hned.

Pak mě napadlo, že zavolám paní Matyášové, měla jsem její kontakt uložený v mobilu, ale chtěla jsem se na ni obrátit až po nástupu do nového zaměstnání. Něco ve mně mi říkalo, že jí mám zavolat teď.

Nechtěla bych asi nyní slyšet záznam našeho hovoru. Telefonát jsem začala nervózně a vlastně jsem si ani nebyla jistá, zda mi pomůže. Každopádně už jsem s ní mluvila a skoro omluvným tónem jsem jí popsala svou situaci. Bylo mi docela trapně.

Paní Matyášová mě vyslechla a velmi laskavě a trpělivě si se mnou chvíli povídala, měla jsem pocit, že hovořím s kamarádkou. Začala se mnou pracovat už během povídání. Ptala se, co mi vlastně na nové kolegyni tolik vadí, a ať se nad tím zamyslím. Pravděpodobně mi ta žena prý nastavuje zrcadlo a ukazuje mi mé vlastnosti.

Vedla mě vlastně takto k sebereflexi, vycítila zřejmě, že jsem psychicky i fyzicky opravdu na pokraji sil, a navrhla mi, že by mi mohla poslat léčení na dálku. Měla jsem v ten moment klidnější věci na práci, lehčí papírování, a tak jsem ráda souhlasila.

V momentě, kdy jsme spolu dohovořily, začala jsem se opět soustředit na to, co jsem měla rozdělané, a po pěti minutách jsem si vzpomněla, že vlastně léčíme. Najednou jsem cítila, jak se mi lepší nálada, a pocítila jsem lehkost. Začalo se mi snadno dýchat a přestalo mě bolet celé tělo. Po cca 15 minutách jsem se vrátila na místo, kde čekala má nová kolegyně, a najednou jsem cítila, že přesně vím, jak se k té ženě chovat. Byla jsem úplně jiná, klidná a racionální. Byla jsem „POD VLIVEM“  :D. Náhle šlo vše hladce, snadno a kolegyně přestala být rýpavá a otravná. Přesto, že jsem výrazně mladší, začala ke mně cítit respekt. 

Kdyby mi paní Matyášová řekla, že mám zvolit profesionální a odměřený přístup, asi by mi to moc nepomohlo. Ale po léčení jsem se cítila, jako kdyby mi vyměnila tělo a napravila mysl. Věděla jsem ihned, co mám dělat, jak mám mluvit a co je pro mé dobro nejlepší. 

Ještě jednou moc děkuji!

Adéla

Vyzkoušejte si dálkové léčení a nebo přijďte osobně …