Důkaz uzdravení

Je velmi příjemné, když jako léčitelka dostanu důkaz přímo od své rodiny, která si ještě před několika lety myslela, že jsem se zbláznila. Nemohli pochopit, proč se racionální a technicky založený člověk začne věnovat něčemu tak nehmatatelnému.

Začalo to velmi zajímavým způsobem. Odletěli jsme na dovolenou, a protože pracuji s plánováním budoucnosti, nastavila jsem si, že si chci užít klidnou a krásnou dovolenou.

Klidná a krásná dovolená

Vesmír má smysl pro humor, a tak se stalo, že manželovi na letišti ukradli telefon a já jsem převážnou část své dovolené neměla signál. Tedy přesněji: signál byl pouze tehdy, když jsme potřebovali zavolat domů, že jsme v pořádku. Jinak jsem měla telefon k tomu, abych si večer mohla posvítit na cestu.

Ukradený telefon a nulový signál

Takže vše se dělo k obrazu mému, proběhla nádherná dovolená a poslední den, když jsem opět měla signál, protože jsme kontrolovali správný čas odletu, mi naskákalo mnoho sms a nepřijatých volání. Volala jsem tedy nejprve domů a zjistila, že můj tatínek prodělal menší chirurgický zákrok, ale že už je vše v pořádku. Ovšem při stresu, kterým procházel, se mu rozhodilo srdce. Respektive začalo pracovat jen na 30 %. Objednali ho do nemocnice na nabíjení.

Několik let se věnuji Rekonektivnímu léčení a stále procházím novými kurzy, abych se přesvědčila, že to, co dělám, je stále to nejlepší. Použila jsem RL na dálku a pak při osobním kontaktu ještě několik dalších metod.

Nemocnice

Se zabaleným pyžamem a hromadou časopisů jsem ho doprovodila do nemocnice. Čekala jsem před ordinací než projde přijímací procedurou. Když se otevřely dveře,  stál v nich muj tatínek a s úsměvem na tváři mi sdělil, že se mu srdce vrátilo do původního stavu a na žádný další zákrok nemusí. Jeho ošetřující lékař si pro jistotu ještě nechal udělat nějaká další vyšetření, která potvrdila, že je skutečně v pořádku.

Říká se, že pochvala je dobrá jen pro naše ego, ale v tomto případě to byl pro mě důkaz, protože rodina přijala mou práci jako potřebnou.

Více informací můžete nalézt na stránkách ZDE.

 

Objednat léčení