Diagnostika budoucnosti GDV!

Analýza přístrojem GDV umožní nadčasový pohled na zdravotní i psychický stav člověka.

  • Z výsledků měření lze odvodit nejenom současný životní styl, ale i pravděpodobný vývoj fyzického i psychického zdraví člověka a jeho odolnosti v budoucnosti.
  • Výhoda měření GDV spočívá v nastavení včasných opatření k posílení jednotlivých orgánů a zlepšení jejich funkčnosti.
  • Snižují se zdravotní rizika způsobené energetickou nerovnováhou. Změna myšlení a životního stylu mnohdy přináší skvělé výsledky.

Jak přístroj pracuje

Jakýkoli objekt umístěný v silném elektromagnetickém poli září. Podle síly a souměrnosti „prstenců“ vyzařovaných z konečků prstů na rukou je analyzován stav jednotlivých orgánů. GDV umožňuje pohled na energii člověka hned ze tří pohledů: moderní medicíny, ale také čínské a indické.

Spíše než o zdravotní diagnózu, se jedná o analýzu energetickou.Měření je rychlé, neinvazivní a výsledek je zobrazen okamžitě po změření.

Přístroje GDV nachází využití v mnoha oblastech péče o zdraví a výzkumu. Jsou využívané praktickými lékaři, psychology, dietology, v lázeňství, trenéry fitness, v alternativní medicíně i mezi praktiky energetického léčení. 

Přístroje a software GDV vyvinul tým vědců pod vedením profesora Konstantina Korotkova. Jsou klinicky otestovány a jsou certifikovány jako zdravotnická technika Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace, zároveň získaly mezinárodní certifikát Evropského společenství.

Měřením umožníte předejít pozdějšímu onemocnění. Dojde k včasnému odhalení snížené energie všech vnitřních orgánů, jehož důsledkem bývá snížená funkčnost jednotlivých orgánů.

Co se mohu dozvědět?

  • Stav jednotlivých orgánů a úroveň stresu.
  • Odolnost organismu proti stresu.
  • Stav organismu před frekvenčním léčení a následně po léčení.
  • Oblasti na kterých je potřeba zapracovat.

Výstupy z přístroje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na levém obrázku vidíte moje čakry (energetická centra) před měřením a na pravém po 2minutovém působení sebeléčby.

Na spodním obrázku vidíte jak mohou vypat čakry u člověka, který ještě nepodstoupil energetickou harmonizaci. Velikost a poloha ukazuje na životní styl a spokojenost. Když se zharmonizují čakry vylepší se vám také různé životní oblasti. Například centrum v břiše může způsobovat, že se vám nedaří ve finanční oblasti, jiné centrum ukazuje na vztahové problémy.

Dostatek energetického pole kolem těla ukazuje na zdravotní odolnost. Lidské tělo má skvělou schopnost regenerace. Pokud se oblasti zharmonizují připraví se potenciál k velkým změnám. V případě, že vás zajímá diagnostika přístrojem GDV můžete se objednat ZDE.

 

Objednat GDV měření