První pomoc při setkání s negativním člověkem

Jak poznáme, kdo nám odebírá životní energii, a co s tím můžeme udělat?

Jedná se o rychlý návod na ochranu vlastní energie a doplnění, navýšení vibrací. Možná to znáte, pracujete na svém posunu a daří se vám život směřovat pozitivním směrem. Stáváte se otevřenějšími a vše se zdá být na dobré cestě. Potkáváte pozitivní lidi, plní se vám vaše přání…

Jenže ouha, v momentě, kdy to nejméně čekáte, přijde nepříjemný pocit zevnitř. Jakási vnitřní nervozita. Během pár minut se vaše nálada změní a vy se cítíte nepříjemně, tlačí vás žaludek nebo nemůžete dýchat. A už tu máme nízké vibrace. 

Co se stalo? 

Zpravidla to bývá způsobeno setkáním s jinou osobou, která vám energii odčerpává. Může jít o někoho v práci, kde si nemůžete vybírat, s kým budete spolupracovat, anebo o partnera, který je negativně naladěný, a vy nemůžete nebo zatím nechcete nic zásadního měnit. 

Anebo nevíte, kdo by mohl být energetickým upírem, a pokud jste si ráno nevytvořili ochranný obal (vajíčko), může se vám hodit návod, jak své tělo ochránit ihned, jakmile nacítíte změnu nálady.

V případě, že vás zajímá, jak poznáte člověka, který vás obírá o energii, a co se s tím dá dělat, objednejte si návod níže a za pár minut budete mít další prostředek k vaší sebejistotě.